الرئيسية » uncategorized » אלה החיים החדשים של נינה דומרני שאנשים רבים אינם מכירים

אלה החיים החדשים של נינה דומרני שאנשים רבים אינם מכירים

נינה דומני

למדו על הדברים החשובים ביותר שעושה נינה דמרי האהובה בחיי היומיום החדשים שלו, חיים שרבים מהאוהבים ואוהבים את האדם הזה

אלה החיים החדשים של נינה דומרני שאנשים רבים אינם מכירים

מעקב: חדשות אל-ראי

נינה דומני
חודשים ספורים אחרי שחרורו ובזמן שאביו, העבריין שלום דומרני, עדיין מרצה עונש מאסר – ניסים דומרני מנסה להסתגל לחיים מהצד השני של הסורגים.

נינה דומני
הוא מתקשה להיכנס לנעלי האב שבכלא, אלמוני מתחזה אליו וסוחט אנשים, ומעל הכל מרחף תמיד החשש מנקמתו של היריב הגדול של אביו.

נינה דומני
שלושה חודשים עברו מאז שוחרר מהכלא ניסים (נינה) דומרני לאחר שריצה כשנתיים מאסר בפועל על עבירות של סחיטה באיומים. שלושה חודשים של חופש מדומה ולא מעט חשאיות.

נינה דומני
מאז שחרורו מהכלא, ניסים, בנו של ראש ארגון הפשע שלום דומרני (אשר אמור להשתחרר בעצמו בעוד כשנתיים) ירד למחתרת.

נינה דומני
פחות מתבלט, נעלם מהרשתות החברתיות, ולמרות אהבתו הרבה לצילומים עצמיים שמשדרים אורח חיים נוצץ – הוא כמעט ולא מעלה תמונות עדכניות לרשת. בשפה שהוא מכיר קוראים לזה “להוריד פרופיל”.

נינה דומני
“בדומה לדרור אלפרון, שלא ירש את אביו יעקב, גם ניסים דומרני לא הצליח להיכנס לנעליים הגדולות של שלום”, מנתח את המצב קצין מודיעין בכיר לשעבר במשטרת ישראל.

“לשלום יש כריזמה ונוכחות, אנשים פוחדים ממנו עוד לפני שהוא מוציא מילה מהפה. לעומת זאת מניסים דומרני אף אחד לא באמת פוחד, גם העבריינים בדרג זוטר”.

“אף אחד לא סופר אותו. גם אם הוא משתמש בשם של אבא שלו”, מוסיף הקצין לשעבר. “העובדה שאבא שלו בכלא גרמה לעבריינים תושבי לכיש להשתלט על שטחי

נינה דומני
הטריטוריה של שלום, לאט לאט נוצרות עוד ועוד מלחמות בין החיילים של דומרני לבין חייליו של בני שלמה. כולל כמה ניסיונות חיסול משני הצדדים”.

עוד מוסיף אותו קצין בדימוס, כי היכולת של נינה דומרני לשנע או לנהל ארגון פשע כמו אביו (או מי מבכירי ארגונו היא) כמעט שאינה קיימת: “הוא יכול לנהל כנופיית רחוב וגם זה במקרה הטוב.

נכון שהשם שלום דומרני עדיין מפחיד אנשים, ונכון שניסים דומרני נראה עצמתי ומאיים, אבל כשהאבא בכלא ויש לו יכולת מוגבלת לפעול –

היריבים שלו יוצאים מהחורים כדי לסגור חשבונות, והבן לא מסוגל לקבל החלטות באופן מיידי”.

נינה דומני
עם שחרורו מהכלא, כאמור אחרי שהיה רחוק ממשפחתו כמעט שנתיים, דומרני לא חגג במסיבת שחרור גרנדיוזית, ובמקום זאת העדיף לבלות בביתו עם אשתו, שני ילדיו וכמה חברים קרובים איתם העביר את הימים הראשונים מחוץ לכלא בשיחות על העתיד שלו ושלהם.

נינה דומני
דומרני (24) חסה וגדל לאורך כל חייו תחת הצל הגדול של אביו. חוץ מנינה, לשלום יש עוד חמישה ילדים מאשתו הראשונה עופרה, ועוד בן שנולד לו לאחרונה מאשתו החדשה יסמין.

נינה דומני
וכך, למרות שסומן כיורשו, היכולות של נינה להיכנס לתוך נעלי אביו היו די מוגבלות; שטח התמרון שלו לא גדול במיוחד לעומת זה של שלום, זאת למרות שהאויב הגדול של אביו, בני שלמה, נעצר באחרונה בחשד לניהול מערך הפצת חשבוניות פיקטיביות.

נינה דומני
“לבני שלמה יש חשבון לא סגור עם שלום”, מסביר עבריין תושב דרום הארץ הבקיא בתולדות הסכסוך בין שני טייקוני הפשע.

“לפני כחמש שנים חוסל אחיו של שלמה ליד דלת ביתו במושב תלמים, והאש החליפה כיוון. כלומר, נינה נמצא חזק על הכוונת של אנשי ארגונו של שלמה שמחפש שלל דרכים לנקום את מות אחיו היקר והאהוב”.

וכך, זמן קצר לאחר חיסולו של שלום שלמה, נעלם נינה כאילו בלעה אותו האדמה. הוא התבצר באחוזתו של אביו במושב עוצם, טס למרוקו, גר בדירת פנטהאוז באשקלון בה התקין מצלמות אבטחה, והשתמש בתרגילי הסוואה שונים כדי שלא יפגעו בו.

נינה דומני
היום, כשאביו בכלא, הוא חשוף הרבה יותר, ולכן הוא ממעט להסתובב בצורה חופשית.

מאסרו האחרון היה המשמעותי ביותר בחייו של נינה. הוא הורשע ונדון כאמור לשנתיים מאסר בגין סחיטה ואיומים אחרי שסוכן סמוי של המשטרה הפליל אותו.

נינה דומני
דומרני הצעיר ריצה חלק נכבד מעונשו באגף 11 הפלילי בכלא שקמה שבאשקלון, לצד חיילים ממשפחת הפשע של האחים לביא שנחשבים לבעלי ברית של אביו משכבר הימים.

“היה לו קשה מאוד בכלא”, מספר עבריין לשעבר תושב אשקלון שמכיר היטב את ניסים. “הוא הוחזק בתנאים קשים מאוד ולא אנושיים, קיבל יחס משפיל מהסוהרים. הם רצו להעביר אותו ואת החיילים של משפחת לביא סדרת חינוך”.

“אף אחד בכלא לא התרגש משביתת הרעב של ניסים ושאר האסירים”, מסביר גורם בשב”ס. “אנחנו רגילים לזה שעבריינים חושבים שמגיע להם הכול. יש בכלא סדר ומשמעת וכל אחד שמפר אותם, ולא משנה מי הוא ומה מעמדו, נענש בהתאם.

נינה דומני
כולם שווים ואין מעמדות. באופן טבעי עבריינים מהסוג הזה זוכים לפיקוח קפדני בגלל הייחוס שלהם ובעקבות דוחות מודיעיניים שמגיעים מעת לעת לקציני המודיעין בבתי הכלא”.

אירוע טראומתי נוסף שליווה את דומרני הצעיר הוא אי הגעתו של אביו שלום לשני אירועים מאוד חשובים בחייו: חתונתו וברית המילה של בנו, עקב החשש שינסו לפגוע בו. “נינה לקח את זה קשה מאוד”, מסביר גורם המכיר היטב את דומ

נינה דומני
רני ג’וניור. “היה חשוב לו שאבא שלו יהיה באירועים האלה, אבל הוא הבין את הבעייתיות ושהסיכויים לכך הם אפסיים”.

תוך שכך, בימ”ר לכיש ובלהב 433 עוקבים בדריכות אחרי נינה מאז שהשתחרר מהכלא ומחכים לטעות הראשונה שיעשה. הם רוצים להיות שם כשהיא תגיע. “קיים מעקב אחרי ניסים דומרני כמו אחרי עוד עבריינים באזור לכיש והשפלה.

ברור שכאשר בן של עבריין בכיר משתחרר מהכלא ויש חשד שהוא עלול לסייע בניהול העסק, אנחנו יושבים עליו בכל האמצעים שעומדים לרשותנו”, מודה קצין במשטרה “כל מי שמחולל פשיעה חמורה ובכלל, צריך לקחת בחשבון שנגיע אליו ולא נאפשר לו לפעול בשטח”.

נינה, כאמור, הוריד פרופיל כמעט לחלוטין, ואם הוא כן בוחר “לצאת לסיבוב”, זה יהיה תמיד בליווי חברים קרובים, ולא לפני שהם בודקים לעומק את מכוניתם כדי לוודא שלא מחכה להם שם מטען חבלה.

נינה דומנינינה דומני
“הוא לא מעלה יותר תמונות לפייסבוק, והפעם האחרונה הייתה זמן קצר לאחר שהשתחרר כדי להראות לכולם שהוא חזר לעניינים ויצא מהכלא. הוא הבין שהמשטרה עוקבת אחרי העבריינים ברשתות החברתיות כדי לאסוף מידע עליהם”, מסביר עבריין תושב אשקלון. “נינה מקפיד ממש לשמור על עצמו ועל משפחתו”.

מקור: mako למידע נוסף בנושא זה, עקבו אחר אתר mako

عن admin

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

اخفاء